Loučení se školním rokem 2015

Dne 29.6. se žáci a učitelé školy opět loučili se školním rokem. Letos jsme všichni společně připravili zdravé pohoštění. Bylo cílem ukázat, připravit a především ochutnat pokrmy ze zeleniny a ovoce. Po rautu žáci měli možnost sledovat připravené pohádky, zahrát si interaktivní hry a využít volný čas ke své zálibě. Akce se vydařila a těšíme se na další.

Jak válčili husité - rytíři

Dne 15.6. jsme měli možnost  opět po roce vidět zajímavé představení s rytíři z Pernštejna. Tentokrát jsme se seznámili s husity a s jejich válkami. Rytíři nám předvedli dobové kostýmy, zbraně a zároveň nás seznámili s vozem, který husité používali a se systémem vozové hradby. Žáci měli možnost se zapojit i do části vystoupení. Všem se akce líbila a budeme se těšit na další představení a informace. 

Tvoření v keramické dílně

Dne 16.6. 2015 žáci našich „béček“ využili nabídky Domu dětí a mládeže ve Štětí a vyzkoušeli si tvoření z keramické hlíny. Výrobky se povedly a všem dětem se práce z hlínou velmi líbila.

Výlet Ploskovice – divadelní představení – Čertův poklad

Dne 15.6. vyjeli žáci z různých tříd naší školy na výlet do Ploskovic na divadelní představení. Cestovali jsme autobusem. V zámecké zahradě se žáci občerstvili  zároveň jsme se proběhli. Paní učitelka Míša vyfotila všechny přítomné. Potom už jsme se odebrali do zámeckých místností a sledovali jsme pohádku Čerův poklad. Jako vždy vše v pohádce dobře dopadlo. Všem se líbila a těšíme se na další výlet.

Turnaj v přehazované - Lovosice 2015

Dne 10. 6. 2015 se uskutečnil turnaj v přehazované v Lovosicích. Naší školu reprezentovalo 1 družstvo (8 žáků). Turnaj probíhal venku. Letos nám počasí přálo, celou dobu turnaje svítilo sluníčko. Všechna družstva byla výkonnostně velmi vyrovnaná. Naše družstvo se neumístilo.

Výlet – Ústí n.L. - Větruše

Dne 8.6. vyjeli žáci z různých tříd naší školy na výlet na Větruši. Cestovali jsme vlakem a děti si cestování užívaly. Na Větruši jsme šli pěšky. Zde si děti pohrály a zaskotačily na dětském hřišti. Navštívili jsme vyhlídkovou věž a měli jsme tak možnost vidět i do dalekého okolí a seznámit se s různými objekty ve městě. Pohoštění v místní krásné restauraci nám chutnalo a zároveň si žáci užili krásné prostředí. Na další výlet se opět těšíme.

.